Over Dejatech

 

De historie van Dejatech gaat terug naar 1970. Oprichter Jan Deckers, uitvinder van de moderne HR-ketel, kwam in Europa als eerste op de markt met een aluminium warmtewisselaar voor de cv-ketel. Voor die tijd een innovatieve doorbraak die het verwarmen op gas direct veel energiezuiniger maakte. Nu, bijna 50 jaar verder, is Jan Deckers nog steeds als adviseur aan Dejatech verbonden.

Deze rijke historie is een goede voedingsbodem om op verder te bouwen. De techneuten, professionals en experts van Dejatech blijven voorop lopen op het gebied van warmtewisselaars, heatengines en hybride toestellen. Onze patenten zorgen voor duurzaam en milieuvriendelijk comfort bij u thuis en op het werk. Dit leveren we in Europa en ver daarbuiten.

Ons gedreven team professionals bestaat uit:

Jan Deckers
Advisor

M. +31 (0)6 53 92 84 11
jan.deckers@dejatech.nl

Jan Janssen
Managing Director

M. +31 (0)6 23 69 36 76
jan.janssen@dejatech.nl

Ing. Paul Thijssen
Manager R&D / Plant Manager

M. +31 (0)6 83 99 88 69
paul.thijssen@dejatech.nl

Ger Helmes   
Senior Area Sales Manager

M. +31 (0)6 12 52 78 22
T. +31 (0)77 782 09 01
ger.helmes@dejatech.nl

Enrico Lenaerts
Area Sales Manager

M. +31 (0)6 51 02 78 84
T. +31 (0)77 782 09 02
enrico.lenaerts@dejatech.nl

Jan Willem Klein Horsman    
Technical Manager

M. +31 (0)6 22 37 44 39
T. +31 (0)77 303 19 71
janwillem.kleinhorsman@dejatech.nl

Gerard Beckers
Manager Technical Operations Office

T. +31 (0)77 303 19 72
gerard.beckers@dejatech.nl

Chris Janssen
Quality Assurance Manager

M. +31 (0)6 12 88 54 65
T. +31 (0)77 782 09 03
chris.janssen@dejatech.nl

Wilco Huijbers  
Senior Engineer

M. +31 (0)6 57 61 43 69
T. +31 (0)77 303 19 73
wilco.huijbers@dejatech.nl

Chris Alberts
Test Engineer

T. +31 (0)77 782 09 07
chris.alberts@dejatech.nl

Ronald Derks
Service Engineer

T. +31 (0)77 303 19 75
ronald.derks@dejatech.nl

Jan Giesen  
Technician

T. +31 (0)77 782 09 08
jan.giesen@dejatech.nl

Eric van Duijl 
Buyer / Logistics

T. +31 (0)77 303 19 77
eric.van.duijl@dejatech.nl

Peter Sonnemans
Backoffice / Planning

+31 (0)77 782 09 05
peter.sonnemans@dejatech.nl 

Dick Dorssers
Product Development Engineer      

T. +31 (0)77 475 41 54
dick.dorssers@dejatech.nl

Nick Peeters  
Junior Product Development Engineer

T. +31 (0)77 782 09 06
nick.peeters@dejatech.nl

 

Josje Geurts  
Finance

T. +31 (0)493 745 177
administratie@dejatech.nl

 

Jos Gijezen
Coordinator Assembly

T. +31 (0)77 303 19 74
jos.gijezen@dejatech.nl

Richard van Ekelenburg          
Assembly

T. +31 (0)77 303 19 70
richard.vekelenburg@dejatech.nl

 

Lien Franssen         
Cleaning

T. +31 (0)77 475 22 70
info@dejatech.nl